Mříže a zábradlí

Mříže a zábradlí najdete téměř na každé nemovitosti. Schodišťové zábradlí zajistí vaši bezpečnost na schodišti, navíc působí jako velmi líbivý prvek v interiéru i exteriéru. Zvlášť zajímavá jsou kovaná zábradlí. Pokud je vaše nemovitost vybavena terasou nebo balkonem, pak určitě oceníte terasové nebo balkónové zábradlí. Zábradlí na balkon, podobně jako zábradlí na terasu a zábradlí na schody, vyrábíme z mnoha materiálů. Design přizpůsobíme přesně vašim požadavkům.

Pokud chcete zajistit bezpečnost sebe i svého majetku, jsou kovové mříže jasnou volbou. Ať už se jedná o kované mříže, ocelové mříže, hliníkové mříže nebo třeba mříže nerezové, dokážeme splnit všechny vaše požadavky na kvalitu i estetickou hodnotu.

Potřebujete kvalitní zábradlí nebo mříž? Vyrábíme kovaná, ocelová, nerezová i hliníková zábradlí a mříže pro rodinné domy, podniky, průmysl a mnoho dalších odvětví. Naše kovová zábradlí a kovové mříže jsou poctivě navržené a vyrobené s pečlivostí nám vlastní. Využíváme kvalitní a certifikované materiály. Mříže a zábradlí od Let Repair vydrží navěky!

Vyrábíme:

    • Zábradlí na terasu
    • Zábradlí na balkon
    • Zábradlí na schodiště
    • Mříže

Hliníkové, ocelové, kované a nerezové mříže a zábradlí nabízíme v těchto oblastech:

Kralupy nad Vltavou, Mělník, Praha, Zdiby, Veltrusy, Velvary, Kladno

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat telefonem, emailem nebo přes kontaktní formulář. Obratem Vám odpovíme a vyhovíme i těm nejnáročnějším požadavkům. Objednejte si kalkulaci zdarma!