Pergoly a zastřešení

Kovové zastřešení  a kovové pergoly v posledních letech vytlačují tradiční dřevěné konstrukce. Výhodou kovových pergol a kovových zastřešení je významně delší životnost, menší náročnost na údržbu a celkově vyšší odolnost při zachování vysoké estetické úrovně. Kovový materiál se navíc dá skvěle kombinovat i s dalšími materiály a tvoří tak zajímavý designový celek. Kovová pergola u domu je investice na celý život. Kovové zastřešení najde své místo i na zahradě. Kovová zahradní pergola nabídne ochranu venkovního posezení a prostor pro růst popínavých rostlin. Podobné využití nalezne i pergola u domu.

Pokud nechcete zbytečně investovat do výstavby garáže, je kovové zastřešení ideální volbou. Zajistí dostatečnou ochranu vašeho majetku před nepříznivými povětrnostními vlivy, navíc může esteticky zhodnotit celou nemovitost.

Vyrábíme v mnoha různých provedeních a variantách. Dodáváme jak kované, tak i hliníkové, nerezové či ocelové pergoly a zastřešení. Zastřešení vjezdu, posezení nebo terasy nikdy nebylo jednodušší.

Potřebujete kvalitní pergolu nebo zastřešení? Vyrábíme kované, ocelové, nerezové i hliníkové pergoly a zastřešení pro rodinné domy, podniky, průmysl a mnoho dalších odvětví. Naše kovové pergoly a kovová zastřešení jsou poctivě navržené a vyrobené s pečlivostí nám vlastní. Využíváme kvalitní a certifikované materiály. Pergoly a zastřešení od Let Repair vydrží navěky!

Vyrábíme:

    • Pergoly k domu
    • Pergoly na terasu
    • Zastřešení vjezdu
    • Zastřešení posezení
    • Zastřežení parkovacího stání a mnoho dalšího

Hliníkové, ocelové, kované a nerezové pergoly a zastřešení nabízíme v těchto oblastech:

Kralupy nad Vltavou, Mělník, Praha, Zdiby, Veltrusy, Velvary, Kladno

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat telefonem, emailem nebo přes kontaktní formulář. Obratem Vám odpovíme a vyhovíme i těm nejnáročnějším požadavkům. Objednejte si kalkulaci zdarma!